Taro horoskops

Taro horoskops 2024. gadam. Pūķa gads kopumā ir diezgan pozitīvs visām Zodiaka zīmēm. Tas būs notikumu, priecīgu pārmaiņu, jaunu paziņu, ideju un aktivitātes pilns. Tas ir labvēlīgs darbības sfēras maiņai, virzībai pa karjeras kāpnēm, prasmju apgūšanai un attīstīšanai.

Taro horoskops 2024. gadam Auns

Karte – Saule

Atklājot savu potenciālu un izprotot, ko vēlies, tu gūsi spēcīgu impulsu personīgajā piepildījumā, tev būs ārpasaules atzinība, apkārtējā vide – un finansiālie rezultāti. Visas tavas dzīves jomas izgaismos Saule, un tas nozīmē, ka būs daudz iespēju. Neesi pieticīgs, izvirzot mērķus šim gadam, vari droši “ķerties” pie lieliem pirkumiem.

Taro horoskops 2024. gadam Vērsis

Karte – Mīlētāji

Vērši ir pelnījuši baudu gadu! Ļoti labs gads, lai sāktu aktīvi darboties sociālajos tīklos. Galvenais sauklis ir “Es izbaudu dzīvi!”. Viss, ko tu pārraidīsi, vairosies! Ceļojumi, noderīgas pazīšanās, spilgta romantika! Arī realizācija profesionālajā darbībā – paaugstināšana amatā, ienākumu pieaugums.

Taro horoskops 2024. gadam Dvīņi

Karte – Mēness

Laiks apzināties un atzīt sievišķā dzimuma lomu, spēku un nozīmi. Sievišķais dzimtas spēks ir materializācijas spēks. Šo prasmi visvieglāk ir pilnveidot un realizēt caur radošumu, bet ar paziņojumu pasaulei: sarīko savu gleznu izstādi, izdod dziesmu vai varbūt uzraksti grāmatu! Šogad ir īstais laiks.

Taro horoskops 2024. gadam.

Taro horoskops 2024. gadam Vēzis

Karte – Hierofants

Šogad vari droši rēķināties ar palīdzību no pasaules un apkārtējiem. Gada notikumi būs vērsti uz tavas dzīves uzlabošanu, un viss būs atkarīgs no tavas spējas “pieņemt palīdzību”. Ja ir problēmas ar šo tēmu, ir vērts pievērst uzmanību lepnumam. Visas gada mācības būs saistītas ar to.

Taro horoskops 2024. gadam Lauva

Karte – Mērenība

Mērenība ir līdzsvara enerģija un spēja to atrast. Šis gads ir karmisks, un tev jāpieņem noteikums “kaut kas nāca, kaut kas aizgāja”. Vides maiņa, varbūt pārcelšanās. Ieguldi enerģiju darbā un biznesā – un gūsti labu atdevi. Īpašu uzmanību pievērs attiecību tēmai, jo šis tev ir garīgās tuvības gads.

Taro horoskops 2024. gadam Jaunava

Karte – Spēks

Kad mēs lūdzam pasaulei “spēku”, tā dod mums iespēju strādāt, lai to iegūtu. Šķēršļi un uzvara pār tiem. Pazemība un spēka uzkrāšana jauniem sasniegumiem. Šis nav viegls gads. Noteikti pievienojiet savai dzīvei sportu, lai mazliet “apmānītu” sistēmu: “Es jau esmu smags, nav vajadzības mani vēl vairāk noslogot”. Taču, lai kā arī būtu, veiksme ir jūsu pusē.

Taro horoskops 2024. gadam Svari

Karte – Taisnīgums

Viss, uz ko esi gājis, ko esi ieguldījis šajos gados (vai arī ne), nesīs augļus. Katrs saņems to, ko ir pelnījis. Apmācība, ko esi izgājis, nesīs finanses un sapratni – ja esi pie tās strādājis. Šogad īpašu uzmanību pievērs “ķermeņa kultūrai”: ja esi to tikai izmantojis, tas var prasīt savu artavu. Neaizmirstiet gada pirmajos trīs mēnešos veikt ķermeņa pārbaudi, lai zinātu, ar ko jums ir darīšana.

Taro horoskops 2024. gadam Skorpions

Karte – Imperatore

Šogad tava personība vai tavs bizness kļūs plašāks. Viss, ko apgūsi šogad, tev kalpos nākamos 3 gadus. Šis ir mācīšanās laiks, spēju attīstīšanas laiks, kas palīdzēs tev pāriet nākamajā dzīves līmenī jebkurā jomā. Tur, kur koncentrēsies, tur būs tava jauda. Mācies domāt pozitīvi un atklāj savus talantus, jo arī šī kārts šajā gadā brīdina par tavas nozīmes atzīšanu citu dzīvē.

Taro horoskops 2024. gadam Strēlnieks

Karte – Laimes rats

Ātrums, pielāgojoties jauniem dzīves apstākļiem, ir galvenais tavas veiksmes sauklis šajā gadā. Var rasties apstākļi par steidzamiem komandējumiem, spontāniem ceļojumiem, iespējām pārņemt jaunu projektu savā kontrolē. Hiperkontrolei šogad nav vietas. Vairāk uzticies pasaulei: šogad tā tev ir sarūpējusi daudz spontānu dāvanu.

Taro horoskops 2024. gadam Mežāzis

Karte – Tornis

2024. gads jums ir transformācijas gads. Iespējams, sākumā būs neērti ieiet šajā “turbulences zonā”, taču adaptācijas brīdis katram ir atšķirīgs. Šis gads paver iespējas atrast sevi kādā jaunumā. Taču arī citas tavas dzīves jomas tiks pārbaudītas: attiecības, finanses, realizācija. Neuzturieties pie vecā: katra transformācija ir pāreja uz jaunu līmeni.

Taro horoskops 2024. gadam Ūdensvīrs

Karte – Zvaigzne

Tavi 2024. gada mērķi un iecerētā realizācijas gaita ir izvēlēti pareizi. Apkārtējās vides atzīšana par savu vērtību šogad būs īpaši pamanāma. Galvenais ir neiespringt ilūzijās, izdomāts – izdarīts. Panākumu noslēpums – ātrā iecerētā īstenošanā.

Taro horoskops 2024. gadam Zivis

Kārta – vientuļnieks

Tevi gaida vērtību pārvērtēšana, analizējot iekšējās izjūtas un dzīves uzdevumus. Tas, kas bija svarīgs iepriekš, 2024. gadā zaudēs savu nozīmi. Nepieciešamība atrast skolotāju un mentoru, varbūt pat sevī, kļūs par gada galveno uzdevumu.