Ķīniešu horoskops pa gadiem

Ķīniešu horoskops 2024. gadam pa gadiem: kam bagātība, kam mīlestība, kam atmaksa. 2024. gads ir Zaļā meža pūķa gads un garais gads. Nākamie 12 mēneši iezīmēsies nozīmīgu pagrieziena notikumu, pārmaiņu, uzvaru un zaudējumu atmiņās. Ko 2024. gads gatavo katrai ķīniešu zodiaka zīmei? Kurus pūķis patronizēs, un kurus sagaida klupšanas brīži?

Horoskops 2024. gadam. 2024. gads pēc Austrumu kalendāra

Horoskops 2024. gadam – Pūķiem

1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

2024. gada Drakoniem nebūs jānopūlas. Pārmaiņas zīmes pārstāvjiem notiks pat tad, kad viņi vēlēsies stabilitāti un mieru. Bet dudki! Viņi par mieru tikai sapņos. Viņus gaida cīņa par panākumiem, par vietu zem saules un par vietu sirdī, kas patīk.

Tomēr, pateicoties tam, ka Pūķis – gada pavēlnieks, šīs zīmes pārstāvjiem veiksies jebkurā konfrontācijā vai sāncensībā. Turklāt Drakoni pretējā dzimuma pārstāvju acīs atradīs burtiski magnētisku pievilcību. Tāpēc uzvara jebkurā gadījumā tiks izcīnīta vieglāk nekā parasti.

Pastāv liela varbūtība, ka Drakoni līdz gada beigām ievērojami nostiprinās savu finansiālo stāvokli. Pavasarī pavērsies iespējas nopelnīt naudu. Zīmes pārstāvjiem ir svarīgi nevilcināties un censties paaugstināt savu materiālo līmeni.

Grūtības un problēmas var Pūķi piemeklēt augustā-septembrī. Ja jūs no tām nebēgsiet un sastapsieties ar tām aci pret aci, spēsiet ātri tikt galā ar nepatikšanām.

Horoskops 2024. gadam – Čūskām

1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Čūskām būs jāpierāda apkārtējiem, ka viņas ir īstas profesionāles. Konkurence profesionālajā jomā būs sīva. Zīmes pārstāvjiem būs jāizšķiras: vai nu iesaistīties cīņā, vai arī nepiedalīties “kaujā”. Izstāties no spēles šogad, starp citu, Čūskām būs labs gājiens, kas provocēs pozitīvas pārmaiņas dzīvē.

Gada otrajā pusē iespējama karjeras izaugsme, peļņas pieaugums. Finanšu jomā iespējamas iespaidīgas uzvaras, taču nauda nenopeldēs tavā kabatā, tā tur būs “jānogādā”. Labklājība būs tieši atkarīga no darba un pieņemtajiem lēmumiem.

Pārkāpuma gadu iezīmēs kāds strīds, skandāls vai pat nodevība. Čūskas, kā cilvēki cēli, var palaist garām triecienu. Tas būs sāpīgi. Taču tas viņus padarīs stiprākus.

Vientuļās Čūskas gada laikā var rēķināties ar spilgtiem mīlas piedzīvojumiem. Īpaši “mīlīgi” būs aprīlis, jūlijs un oktobris. Šīs zīmes pārstāvju šarms iekaros jebkuru “cietoksni”. Ilgtermiņa attiecības 2024. gadā, visticamāk, nebūs sasaistītas. Iespējams, tas ir par labu. Spēlēt kāzas garajā gadā nav ieteicams.

Horoskops 2024. gadam Zirgam

(1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Zirgam Pūķis būs žēlsirdīgs. Zīmes pārstāvjiem gaidāmas pozitīvas pārmaiņas nākamajā gadā, ja vien viņi nesēdēs bezdarbībā. Īpaši veiksmīga būs finansiālā dzīves puse, taču attiecības ar apkārtējiem var nebūt gludas.

Darbs 2024. gadā Zirgam būs jāstrādā stahanoviski. Viņi ir darbaholiķi, bet “drakoniskajā” gadā viņi būs spiesti strādāt no rītausmas līdz rītam apstākļu un savas vēlmes dēļ. Zirgu interesēs vai nu process, vai rezultāts, proti, nauda. Nesavtīgs darbs būs atalgojuma cienīgs.

Vasarā uz augšu var iet karjera. Zīmes pārstāvjiem nevajadzētu kautrēties demonstrēt savus nopelnus, nodarboties ar pašizpausmi, lai kolēģi un priekšniecība viņus pamanītu. Iespējams, ka saņems piedāvājumus, uz kuriem Zirgi un nevajag paļauties.

Mīlestības frontē smaržos pēc pārmaiņām. Ja mīlas romāns būs spēcīgs, mīlas laiva nesadursies ar sadzīves un citiem pārbaudījumiem. Ja attiecības ir devušas plaisu, tās, visticamāk, padziļināsies. Iespējams pat šķiršanās.

Horoskops 2024. gadam Kazai

1943, 1955, 1967, 1979, 2003, 2015

Kazas Pūķis liks kazai staigāt uz auklas. Šīs zīmes pārstāvjiem vajadzētu rūpīgi atsijāt informāciju un nodarboties tikai ar svarīgām lietām, nekoncentrējoties uz otršķirīgām. Kļūdas stratēģijas izvēlē, pieņemtajos lēmumos Kazai dārgi maksās dārgi. Labāk rīkoties saskaņā ar iepriekš izstrādātu plānu un nenovirzīties no maršruta.

No gada plusiem – zīmes pārstāvjiem strūklaka radīs radošas idejas. Var vēlēties īstenot kādu projektu. Ja tas izdosies, Kazu gaida ne tikai panākumi, bet arī finansiāls pieplūdums.

Gada nogalē Pūķis dos Kozei iespēju mainīt savas pozīcijas profesionālajā sfērā vai biznesā. Lietas ies augšup, iespējama karjeras izaugsme vai veiksmīga darba maiņa uz labāk apmaksātu.

Personīgā dzīve iepriecinās ar jaunām tikšanās reizēm. Liela liktenīgas iepazīšanās varbūtība aprīlī, septembrī un novembrī. Un Kazai patstāvīgi jācenšas būvēt tiltus uz sirdij tīkamā cilvēka sirdi. Ja pārstāvji “stāvēs malā, kabatlakatiņus rokās berzējot, viņi paliks vieni.

Horoskops 2024. gadam Pērtiķiem

(1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Pūķis nav draugos ar pērtiķi, taču tas nenozīmē, ka gads zīmes pārstāvjiem būs slikts. Bez pārbaudījumiem un grūtībām neiztikt, taču, pateicoties atjautībai un viltīgumam, pērtiķis varēs būt starp uzvarētājiem.

Pārlēkšanas gads Vērša dzīvē piesaistīs mīlestību. Zīmes pārstāvji – cēli siržu lauzēji. Pastāv iespēja, ka viņiem būs vairāk nekā viens romāns. Paralēli vai pēc kārtas Vērsis vadīs romantiskas attiecības – zvaigznes to nenosaka. Līdz rudenim var pat nonākt līdz kāzām.

Vērša zīmē attiecībās, visticamāk, notiks pāreja uz nākamo līmeni. Pat tie zīmes pārstāvji, kas skatījušies malā, pēkšņi sapratīs, ka blakus ir tie, kas viņiem vajadzīgi.

Finanšu lietās būs veiksmīgs marts un jūnijs. Šajos periodos ir vērts aktivizēties lietās, kas var palielināt ienākumu līmeni. Septembrī esi uzmanīgs ar izdevumiem un finanšu darījumiem. Iespējams, ka nepareiza soļa dēļ var zaudēt ietaupījumus.

Horoskops 2024. gadam – Gailis

1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Gailēm Pūķis pareģo veiksmi biznesā un karjerā. Iespējama finansiāla izaugsme un lielākas iespējas. Iespējami piedāvājumi mainīt darbu vai pat profesiju, visticamāk, gada otrajā pusē. Pirms dažiem zīmes pārstāvjiem pavērsies tādas perspektīvas, ar kurām viņi nav rēķinājušies. Nevilcinieties, ir svarīgi, lai būtu laiks izmantot doto iespēju.

Attiecībās ar citiem var rasties spriedze. Gailēm būs grūti saprasties pat ar tuviem cilvēkiem, ar kuriem iepriekš viņi runāja vienā valodā. Rezultātā iespējami strīdi un pat saišu saraušana. Zīmes pārstāvjiem būs nepieciešama delikātība un diplomātija, jo, lai gūtu panākumus profesionālās lietās vai biznesā, viņiem būs jāstrādā komandā.

Mīlas lietās Gaiļus gaida veiksme. Iespēja veidot romantiku radīsies maijā vai novembrī. Un aktivitāti izrādīs ne zīmes pārstāvji. Gaiļi, kas plāno precēties, būs nobrieduši laulībām. Visticamāk, laulība būs ilga un laimīga, neraugoties uz zīmi, ka pārlēkšanas gadā stāties attiecībās nav atļauts.

Horoskops 2024. gadam – Sunim

1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Pūķis ieviesīs Suņa dzīvē stabilitāti, pārliecību par nākotni. Zīmes pārstāvji nostiprinās savu finansiālo stāvokli, nostiprinās savas pozīcijas biznesā vai darbā. Tikai mīlas frontē situācija būs sarežģīta.

Pūķa gadā Suni var piemeklēt neveiksmes mīlestībā. Attiecības ar mīļoto cilvēku vai laulāto var kļūt sarežģītākas. Pastāv šķiršanās iespēja. Labklājība mīlas attiecībās lielā mērā būs atkarīga nevis no Suņa, bet gan no partnera.

Vientuļos zīmes pārstāvjus ieskaus pretējā dzimuma personu uzmanība, taču flirts, iepazīšanās var nenovest pie vēlamā rezultāta – ilgstošu uzticamu attiecību izveides. Tomēr martā un jūlijā Sunim priekšā pavērsies iespēja veidot spēcīgu liktenīgu romantiku.

Zīmes pārstāvju vidē var parādīties jauni cilvēki. Sunim paveiksies – viņu vidū var atrast kādu, kurš kļūs par skolotāju, kuram vēlēsies būt līdzvērtīgs, vai kādu, kurš kļūs par uzticamu draugu, ar kuru varēsi īstenot pat drosmīgus projektus.

Cūkas horoskops 2024. gadam

1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Pūķa gads Cūkām būs kā amerikāņu kalniņi. Notikumi būs pāri jumtam, zīmes pārstāvji iekritīs slazdos, nepatikšanās un pēc tam gūs panākumus. Šāds “nevienmērīgs” gads būs spēku pārbaude, bet kopumā atstās labu iespaidu.

Mīlas pārdzīvojumi gaida tos zīmes pārstāvjus, kuri vēl meklē sava romāna varoni vai varoni. Iespējams, ka blakus parādīsies kāds, kurš liks lidot uz mīlestības spārniem, taču attiecības ar viņu veidosies ļoti sarežģītas, kas var morāli nospiest.

Zīmes pārstāvji, kuri jau ir atraduši savu mīlestību, varēs vēlreiz pārliecināties, ka ir izdarījuši pareizo izvēli. Attiecības, visticamāk, iepriecinās un iedvesmos.

Profesionālajā jomā vai biznesā būs gan sakāves, gan uzvaras. Kolēģi, partneri un konkurenti var jums sagādāt grūtības. Tev vajadzētu būt vērīgam, lai nekļūtu par intrigu upuri. Grūtības darbā iespējamas aprīlī un oktobrī.

Gads var dāvāt satriecošu radošu ideju, kuras realizācija ļaus Cūkai atpūsties uz lauriem un nodrošinās ievērojamus ienākumus savā kabatā.

Horoskops 2024. gadam – Žurkām

1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Žurkas Pūķis tiks pārbaudīts ar izvēli. Šīs zīmes pārstāvji visu laiku atradīsies krustcelēs. Būs jāpieņem sarežģīti lēmumi profesionālajā jomā, jāizlemj, kā virzīties uz priekšu mīlas frontē. Izvēli 2024. gadā Žurkām vislabāk izdarīt, balstoties uz intuīcijas norādēm. Loģika, tuvinieku, ekspertu padomi var nospēlēt nelaimi.

Neprecēto Žurku personīgā dzīve pavērsies jaunās krāsās. Izredzes uz galvu reibinošu romānu pirms zīmes pārstāvjiem pavērsies 2024. gada martā, augustā, decembrī oda. Pilnīgi nav izslēgts, ka princis uz balta zirga vai princese nebūs svešinieks vai svešiniece, bet gan kāds, kurš visu laiku ir bijis blakus.

Ģimenes Žurkas sagaida kāpumus un kritumus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku būs grūti brīži. Kā no tiem izkļūt – izlems tikai zīmes pārstāvji.

Finanšu jautājumos iespējami brīži, kad Žurkām nāksies izdzīvot no santīma līdz santīmam. Tomēr, ja zīmes pārstāvji pieliks pūles, nauda pie viņiem plūdīs kā pa upi. Svarīgi ir nedemonstrēt savu materiālo labklājību. Labāk izvairīties no lieliem pirkumiem, lai nelabvēļi nekļūtu aktīvi un netraucētu īstenot plānus.

Horoskops 2024. gadam – Buļļiem

1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Strādīgiem un atbildīgiem Buļļiem Pūķis būs labvēlīgs. Zīmes pārstāvjus gaida labklājība un panākumi profesionālajā jomā. Tikai nedomā, ka nauda un karjeras izaugsme nokritīs no debesīm. Nē! Lai to panāktu, Buļļiem būs smagi jāstrādā. Gada pirmajā pusē zīmes pārstāvjiem var pat šķist, ka viss, ko viņi dara, ir veltīgi un nekādu rezultātu nedod. Taču tuvāk rudenim situācija normalizēsies, Buļļi atvilks elpu un sāks saņemt savu pūļu un darba dividendes.

Buļļu vidē var iekļūt ne gluži pieklājīgs cilvēks vai cilvēki. Zīmes pārstāvjiem rūpīgāk jāizvēlas partneri vai draugi, lai neiekultos stāstā, ar kura sekām nāksies ilgi cīnīties.

Personīgajā dzīvē uz stabilitāti var cerēt tie Buļļi, kuriem jau ir dzīves partneris, un uz galvu reibinošu romantiku tie, kuri vēl tikai meklē savu mīlestību. Liktenīga tikšanās var notikt jūnijā, augustā, novembrī. Tomēr zīmes pārstāvji var negaidīt, kamēr liktenis dos viņiem iespēju, un drosmīgi satvert vērsi aiz ragiem un patstāvīgi uzsākt romānus ar tiem, kas patīk. Pastāv liela varbūtība, ka šogad Buļļi būs “gredzenoti”.

Horoskops 2024. gadam Tīģerim

1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Tīģeriem šis gads nebūs viegls.Panākumi biznesā, profesionālajā jomā būs jāizcīna ar cīņu.Liktenis vēlamās nepiedāvās uz sudraba šķīvja ar zilu apmali.Tomēr zīmes pārstāvji zina, kā cīnīties par uzvaru.

Pūķa gadā Tīģeri spēs ievērojami pavirzīties uz priekšu savu plānu īstenošanā.Pat Napoleons. Pat ja 2024. gadā nespēs iegūt to, ko vēlas, zīmes pārstāvji spēs likt pamatus turpmākām uzvarām.No tā, cik efektīvi strādās Tīģeri “drakoniskajā” gadā, ir atkarīgs, cik veiksmīgi viņi strādās 2025. gadā.Tīģeru personīgā dzīve Pūķa gadā vārīsies kaislībās.Emocijas pārsniegs mērogu robežas.Vientuļajiem zīmes pārstāvjiem jākļūst aktīvākiem – vairāk jāiet uz kontaktiem, jāpaplašina paziņu loks.Iespējama vairāku romānu rašanās, pat vienlaicīgi. Vai tie beigsies ar reģistrāciju dzimtsarakstu nodaļā, vai nē – zvaigznes nesaka.

Precētie Tīģeri būs greizsirdīgi un izraisīs greizsirdību savā partnerī, taču viņu laulības savienība noturēsies. Visticamāk, līdz gada beigām precētie Tīģeri sapratīs, ka viņu attiecību partneris ir pats brīnišķīgākais.

Horoskops 2024. gadam Trušiem

1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Pūķis ir plēsējs, bet Zaķis 2024. gadā nebūs upura pozīcijā.Tomēr viņš nebūs arī laimīgais.Gads solās būt vienmērīgs, bez ievērojamiem kāpumiem un kritumiem profesionālajā jomā.Iespējams, nāksies apgūt kaut ko jaunu vai sākt jaunus pienākumus, taču zīmes pārstāvji viegli tiks galā ar izaicinājumiem. Pat ja Trusis nolems iekarot kādu profesionālo virsotni, viņam tas izdosies bez problēmām.

Ar naudu vajadzētu būt piesardzīgākiem.Ieguldījumi un tēriņi pirms to veikšanas būtu jāpārdomā 100 reižu.Īstenojot radošus projektus, jābūt piesardzīgam. Tavu ideju var mēģināt piesavināties.Tāpēc nedalieties ar savām idejām ar jebkuru.

Mīlas lietās ģimeni Zaķi gaida pozitīvi notikumi, kas mainīs attiecības uz labo pusi. Protams, ar nosacījumu, ka zīmes pārstāvis centīsies strādāt šajā virzienā.

Aktīvs mīlas attiecību ziņā vientuļajiem Zaķiem būs pavasaris un rudens. Romanti, kas veidosies pēc zīmes pārstāvju iniciatīvas, visticamāk, novedīs pie ilgām un stiprām attiecībām.